czwartek, 17 grudnia 2015

Konstrukcje stalowe – stwórz bezpieczne miejsce na rozwój firmy

Konstrukcje stalowe – stwórz bezpieczne miejsce na rozwój firmy


Autor: Paweł Pierożek


Szukasz przestrzeni do stworzenia dużego magazynu? Powierz montaż konstrukcji stalowych sprawdzonym firmom. Tylko wówczas zyskasz pewność, że oddana do użytku inwestycja będzie dobrze wykonana.Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na stworzenie oryginalnych i przestronnych wnętrz.


Wybieraj tylko nowoczesne rozwiązania


Przed wyborem odpowiedniej konstrukcji stalowej warto zapoznać się z ofertami wykonawców i postawić na rozwiązania najnowszej generacji, które są lekkie a równocześnie bardzo wytrzymałe. Specjalnością firmy Stalbau są konstrukcje stalowe, w których główne ramy wykonuje się ze spawanych blachownic o przekroju dwuteowym. Część nośną stanowią natomiast płatwie i rygle ścienne z kształtowników zimnogiętych. W ten sposób uzyskuje się mocny szkielet. Dodatkowo całość poddaje się piaskowaniu, a później nakłada się wielowarstwowe powłoki ochronne, żeby zabezpieczyć przed korozją. Połączenia są wykonane z użyciem śrub, które w razie potrzeby ułatwiają demontaż.

Wyobraźnia to jedyne ograniczenie


Na etapie projektu można w dowolny sposób kształtować powierzchnie wewnątrz obiektu, nadając im oryginalne formy i kształty. Współczesne możliwości technologiczne pozwalają na osiągnięcie rozpiętości do 60 metrów bez stosowania podpór wewnętrznych. Uzyskany w ten sposób efekt jest nie tylko bardzo wytrzymały, ale równocześnie stwarza szerokie możliwości dotyczące tworzenia wnętrz. Brak dodatkowych podpór powoduje, że szkielet jest jednocześnie bardzo lekki.

Wybierz najlepszego wykonawcę


Jeśli zdecydujemy się na budowę stalowej konstrukcji pod inwestycje, warto powierzyć to zadanie specjalistycznym firmom. Doświadczenie przy realizacji tego typu inwestycji pozwoli dopasować najlepsze rozwiązanie technologiczne. Ponadto postawienie na sprawdzonych fachowców gwarantuje terminowe wywiązanie się z powierzonych prac i sprostanie nawet najtrudniejszym zadaniom. Tylko wykwalifikowana ekipa monterska i dobrzy projektanci wykonają prace na najwyższym poziomie, a tym samym stworzą bezpieczne miejsce pracy.

Czym się kierować przy wyborze firmy?


Podstawową rzeczą jest informacja, jak długo dane przedsiębiorstwo istnieje. Im większe doświadczenie, tym bardziej zwiększa się prawdopodobieństwo, że konstrukcja będzie dobrze i szybko zrobiona. Nie zaszkodzi poprosić o referencje, żeby poznać opinie innych klientów. Solidna firma powinna nam udostępnić tego typu dokumenty. Dobrym pomysłem będzie także przejrzenie wyszukiwarki internetowej, by znaleźć więcej informacji o danym podmiocie.
Kolejną ważną kwestią jest zakres działalności. Żeby zaoszczędzić sobie czasu i nerwów, warto wybrać wykonawcę, który podejmie się inwestycji całościowo. To znaczy: wykona projekt, załatwi pozwolenia na budowę, wykona niezbędne roboty według wytycznych projektowych, a na koniec odda budynek do użytku.


Autro artykułu:

Tekst powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Stalbau

Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz